ВІТАЄМО ВАС, СЛАВНЕ ЖІНОЦТВО

Дата: 06.03.2020 14:47

Історія свята 8 Березня розпочалася з 1919 р. як рух жінок різних країн, їх солідарність у боротьбі за рівність політичній, економічній, освітній та інших сферах.

З 1921 р. на пострадянському просторі має статус державного свята, а з 1965 р. навіть оголошено вихідним днем.

Однак на сьогодні для прекрасної половини людства – це свято «весни, краси та жіночності», коли більшості вже й на думку не спадає згадувати про дискримінацію жінок.

Хочеться, щоб жіноцтво повагу, турботу, любов отримували і відчували постійно і щодня.

І лише один день на рік – 8-го березня, у Міжнародний день прав жінок, ми згадували про проблеми і несправедливість, із якими стикаємось ми (жінки) у своєму житті, у родинах і на роботі.  Але і у цей день  8 Березня, яке залишається державним святом, нехай весна принесе гарний настрій, невичерпну силу та наснагу для нових здобутків і перемог,  а серця наших жінок  завжди будуть зігріті теплом і любов’ю рідних та близьких!

З повагою колектив Корецької міської ради