ТВОРЧИМИ ШЛЯХАМИ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

Дата: 11.03.2020 16:11

У Корці тривають заходи з відзначення 206-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка.

11 березня у Корецькій центральній районній бібліотеці відбулась літературна зустріч «Творчими шляхами Тараса Шевченка».

На захід зібрались учні міських навчальних закладів – початкової школи, ЗШ № 1, ЗШ № 3, НВК «Школа-Ліцей», ВПУ-24 та шкіл с. Новий Корець і с. Сторожів.

У зустрічі брали участь заступники голів райдержадміністрації та районної ради, секретар міської ради, завідувачка районним методичним кабінетом, освітяни, працівники районної бібліотеки, туристичного інформаційного центру та районного інформаційного тижневика «Вісник Кореччини».

Присутні згадали основні життєві і творчі віхи українського поета, художника і мислителя – Тараса Шевченка.

Учасники зібрання декламували та зачитували безсмертні твори Великого Кобзаря України.

Здавалось би, що нового можна розповісти про великого Шевченка? Але щоразу його твори по-новому відображаються у душі кожного, відкриваючи до того незнані почуття:

«Наша дума, наша пісня

Не вмре, не загине...

От де, люде, наша слава,

Слава України!

Без золота, без каменю,

Без хитрої мови,

А голосна та правдива,

Як Господа слово!»

Минатимуть роки, спливатимуть віки, а  великий співець свободи  рідної неньки - України залишатиметься у пам’яті нащадків. Бо є й буде Україна, і народ український житиме, як заповідав нам Шевченко!