ПІДПАЛ ТРАВИ – ЗАГРОЗА ЖИТТЮ ТА ЗДОРОВ’Ю НАСЕЛЕННЯ!

Дата: 13.03.2020 08:58

З року в рік, весною,  порушниками чинного законодавства проводиться спалювання торішньої трави.

Пізно ввечері 12 березня було здійснено підпал сухої трави на старому єврейському кладовищі м. Корець. Люди були настільки байдужі та безвідповідальні, що їх не зупинили навіть несприятливі погодні умови – сильний вітер, який розносив вогонь на велику відстань і при цьому ніхто не слідкував за процесом згоряння.

Горіння трави викликало неабияку стурбованість жителів прилеглих територій через їдкий дим та можливість поширення вогню на їх господарство.

Виникає питання – чому через халатність окремих людей повинні страждати інші? Відповідні служби витрачати кошти на ліквідацію наслідків безвідповідальності?

Такі підпали не тільки  несуть загрозу прилеглим до території загоряння господарствам, вогонь знищує тваринний світ, а  дим дуже шкідливо впливає на здоров’я людини. Токсини, які виділяються під час горіння рослин та інших речовин, провокують виникнення хвороб, зокрема дихальної системи.

Керуючись статтею 50 Конституції України, яка гарантує кожному безпечне для життя і здоров’я довкілля, кожен з нас має законне право боротися із подібними підпалами. На місцевому рівні діють «Правила благоустрою м. Корець»,  затверджені рішенням сесії Корецької міської ради  від 14.07.2017 №630.

Ми повинні усвідомлювати наслідки цього явища, не здійснювати підпалів, а у випадку їхнього виявлення – оперативно повідомити про це компетентні органи та служби.

Контактний телефон міської ради:

0966269780   або е-mailmkorec850@ukr.net.