ДОЛУЧАЙСЯ ДО ЕКО-АКЦІЇ «ОЗЕЛЕННЯ УКРАЇНИ» - ПОСАДИ ДЕРЕВО!

Дата: 13.03.2020 10:03

Фото без описуВ рамках проекту «Озеленення України»  заплановано проведення  Всеукраїнської акції «1 мільйон дерев за 24 години». Її мета – відновлення екосистеми країни і світу, а також розвиток екологічної свідомості людей.

Для  участі в акції  міста Корець міська рада подала  анкету  і підтвердила  участь корчан.

Здійснити цю акцію планували 21 березня, однак у зв’язку з об'єктивними обставинами (Кабінет міністрів України під час засідання 11 березня запровадив по всій Україні карантинні заходи через поширення нового коронавірусу Covid-2019), вона перенесена на квітень, поки що дата не визначена.

Незважаючи на введення  карантину (а це збиратись великій  кількості людей заборонено) просимо  корчан  з 16 березня 2020 року приносити саджанці  бузку, калини, жасмину, липи, берізки до міської ради, КП «Корецьжитловодоканал»,  дитсадка.

А  з місцями висадження  дерев можна  ознайомитись в міській раді, щоб індивідуально посадити не тільки у себе на присадибній ділянці, а й на загальноміських майданчиках.

Будьмо екологічно свідомі та небайдужі! Погода сприяє цьому!