УВАГА!

Дата: 27.03.2020 08:23

Шановні корчани!

На Рівненщині експрес-тестами виявили 9 позитивних результатів на короновірус. Це жителі Сарненського району. Наразі хворі ізольовані, стан стабільний, а їх зв’язки – відслідковуються.

Враховуючи ситуацію, яка складається із загрозою поширення коронавірусу, Корецька міська рада просить  усіх з максимальною серйозністю відреагувати на карантинні заходи.

Не ігноруйте вимоги уникати багатолюдних місць, дотримуватися правил гігієни, без нагальної потреби не відвідувати заклади та установи міста, котрі працюють у штатному режимі.

Насамперед просимо залишатись вдома людей літнього віку та не виходити без потреби на вулицю, щоб не піддавати загрозі себе та інших! Особливо наполегливо звертаємось до громадян, які прибули з-за кордону: дотримуйтеся визначеного державою періоду самоізоляції (14 календарних днів) і не ставте під загрозу життя і здоров’я своїх рідних та людей, які поряд з вами.

Нагадуємо, що в громаді призупинено автобусне перевезення. І хоча перевезення власним транспортом не заборонено, просимо водіїв – власників транспортних засобів обмежити виїзди, крім особливих випадків.

Просимо усіх, особливо представників релігійних громад, допомагати людям старшого віку, з інвалідністю, одиноким, які є прихожанами церков чи живуть поряд з вами, і яким потрібна допомога.

Час карантину – це можливість приділити час своїй сім’ї, спілкуванню, молитві та читанню книг!

Просимо зберігати мир, спокій та терпіння!

Будьте толерантними у соціальних мережах та виявляйте повагу до інших у своїх дописах та коментарях! Не сійте ворожнечу!

В згуртованості ми здатні здолати усі загрози! Доброго здоров’я та Божого благословення усім нам!