МИ ВСІ НАРОДЖЕНІ, ЩОБ ДОПОМАГАТИ ОДИН ОДНОМУ

Дата: 27.03.2020 11:36

Якщо в повсякденному житті, коли в нас все добре, ми не часто задумуємось про допомогу один одному, то біда заставляє нас це робити.

ДЯКУЄМО ТИМ, ХТО СВІДОМО ЗАЛИШАЄТЬСЯ ВДОМА І ДОТРИМУЄТЬСЯ САМОІЗОЛЯЦІЇ! ЦИМ ВИДОПОМАГАЄТЕ!

А ще дякуємо нашим дівчатам-корчанкам, які шиють маски і передають в організації, установи та просто на вулиці мешканцям: Інні Харченко, Олександрі Шуваловій, Наталії Тупаєць, Юлії Гутель, Любові Дащук та Людмилі Щербяк.

Ініціювала пошиття засобів захисту член Жіночої ради при міському голові, підприємець Оксана Гурська.

«Міжнародний благодійний фонд Марії Козлюк «З добром у серці» та безпосередньо його засновник і керівник – Марія Козлюк, для Корецького відділення поліції передали миючі засоби для рук, вологі і сухі серветки та чай від простуди.

КП «Профдезінфекція» – керівник депутат міської ради Галина Степанець забезпечує установи і організації міста антисептичними засобами.

ЖИТТЯ ПРЕКРАСНЕ, КОЛИ ТИ – ЗДОРОВИЙ ТА ЩАСЛИВИЙ, АЛЕ ЗНАЧНО КРАЩЕ, КОЛИ ІНШІ ЗДОРОВІ І ЩАСЛИВІ ЗАВДЯКИ ТОБІ!