ДЛЯ ІНФОРМАЦІЇ !

Дата: 30.03.2020 14:15

Фото без описуЧергова партія медичного вантажу надійшла в Рівненську область з Китаю. Цього разу – це понад 8700 одиниць медичних засобів для медиків, що необхідні для боротьби з коронавірусом.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський вчора анонсував доставку вантажу, а вже цієї ночі він прибув на Рівненщину.

«Ми оперативно організували доставку вантажу. Рівненщина отримала 3780 спеціальних респіраторів, 3940 масок та 1000 костюмів біозахисту для лікарів. Медичні засоби розподілять та доправлять до закладів охорони здоров’я найближчим часом. Перевагу матимуть ті лікарні, що визначені як госпітальні бази для лікування пацієнтів на COVID-19», - зазначив голова ОДА Віталій Коваль.

Подальше отримання товару буде систематизоване, його отримуватимуть двічі на тиждень. Нагадаємо, учора Президент України повідомив, що вже цієї вночі літак вилетить до Китаю за наступним вантажем. В Україну мають доправити ще 100 тисяч високоточних ПЛР-тестів.