ДОПОМОЖЕМО МЕДИКАМ КОРЕЧЧИНИ

Дата: 07.04.2020 16:15

З ініціативи міського голови Людмили Дмитрук при підтримці колективу міської ради, підприємців міста Наталії Дицяк, Редьки Миколи, Галушко Василя, Степанюк Інни, Букати Валерія, Колядюк Тетяни, Грязіної Світлани, Данилюк Лариси, Волохова Миколи, Годун Алли, Шилана Сергія, Приходько Юрія, Пашковської Зої  і магазину «Подільський фермер» зібрано кошти і придбано для Корецької підстанції екстренної медичної допомоги засоби індивідуального захисту: пластикові маски-щитки (15 шт.), багаторазові захисні костюми (13 шт.), захисні маски (25 шт.) та 9 респіраторів.

Медичні працівники сьогодні на передовій і заслуговують не лише на щире «дякую», а й на допомогу в засобах індивідуального захисту. Кожен медичний працівник повинен відчувати, що він не один і не сам у боротьбі з небезпечним вірусом!