ЗВЕРНЕННЯ ДО РЕЛІГІЙНИХ ГРОМАД МІСТА!

Дата: 09.04.2020 08:53

Фото без описуШАНОВНІ ЧЛЕНИ РЕЛІГІЙНИХ ГРОМАД МІСТА!

У зв’язку з оголошеною пандемією та збільшенням випадків COVID-19 по всій території України застосовані посилені карантинні заходи.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 02.04.2020 № 255 до 24 квітня в Україні заборонено:

перебування в громадських місцях без маски або респіратора;

проведення всіх масових заходів, в яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади і органів місцевого самоврядування.

Постановою також визначено, що на самоізоляції мають перебувати люди,  старші 60 років.

На виконання протокольного рішення  позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Рівненської області від 03.04.2020 № 9, оперативного засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Корецькій райдержадміністрації (протокол від 06.04.2020 року №11) повідомляємо Вам про необхідність дотримання даних вимог і обмежень для захисту віруючих.

У зв’язку з наближенням головних релігійних свят висловлюємо щиру стурбованість та занепокоєння за життя і здоров’я корчан.

Відповідно до рішення Комісій з питань ТЕБ та НС рекомендуємо  у разі відправлення колективних релігійних культів і ритуальних обрядів в церквах і релігійних організаціях проводити їх за межами закритих приміщень, дотримуючись відповідних дистанцій між людьми, обмежити кількість людей, що беруть участь до 10 осіб, забезпечивши їх індивідуальними засобами захисту та унеможливити фізичний контакт з церковними предметами, або забезпечити вище вказані заходи в режимі реального часу через місцеві електронні засоби інформації та телебачення.

Просимо Вашої допомоги у захисті особливо вразливих верств населення (людей похилого віку) – Ваше настановче слово щодо дотримання правил карантину та перебування вдома захистить життя вірян.

Дякуємо Вам за турботу й щоденну молитву. Впевнені, що Ви готові розділити з народом тягар вимушених обмежень.

Щиро бажаємо всім здоров’я!