Рівненщина COVID-19: важливе станом на 9 квітня

Дата: 09.04.2020 11:15

Фото без опису У Рівненській області, станом на 10.00 9 квітня, офіційно зафіксовано 66 випадків коронавірусу, з них шість – летальних, троє людей одужали.

За минулу добу на Рівненщині підтверджено 15 нових випадків захворювання на COVID-19.

Вперше зафіксовано захворювання в Дубні та Березнівському районі.  73-річна дубенчанка лікується в міській лікарні. 58-річна жінка з Березного та 47-річна з села Богуші Березнівського району контактували з родичами та знайомими з Тинного. Також підтверджено COVID-19 у 60-річного чоловіка з Рівного, чотирьох мешканців села Тинне та міста Сарни віком від 26 до 41 року.  Ще семеро людей із однієї сім'ї із села Зозів Рівненського району лікується амбулаторно. Щодо всіх випадків проводиться епідрозслідування з пошуку джерел інфікування.

Загалом вчора було перевірено 41 зразок методом ПЛР-тестування.

Сьогодні на перевірці  19 проб на коронавірус.

Рівненський лабораторний центр отримав чергову  поставку  тест-систем для проведення більше 2200 молекулярно-генетичних досліджень на коронавірус. Надійшли і розхідні матеріали, необхідні для таких аналізів.

Також на Рівненщину надійшли 2 ШВЛ-апарати і 2000 захисних костюмів, закуплені управлінням охорони здоров’я РОДА. Апарати направлять у Сарненську ЦРЛ і Дубенську міську лікарню, а костюми – у лікарні, що визначені госпітальними базами, у ПМСД і для швидкої допомоги.

Корчани, будьмо відповідальні за власне здоров'я та здоров'я інших! Карантин - це тимчасовий запобіжний захід, який врятує безліч життів,  дотримуйтесь його!