Проєкт ГО „Траффік Челлендж”

Дата: 14.04.2020 14:21

З метою зниження рівня дитячої та молодіжної смертності та травматизму, громадською організацією „Traffic Challenge” спільно з Благодійним фондом „Демократичний розвиток”, започатковано проєкт „Ukrainian Safety Park International hub – територія розвитку безпеки” (USPIH).

Завданням проєкту є поширення серед молоді України найкращих світових практик, методів, протоколів та інструментів захисту життя та здоров’я, загальнонаціональне підвищення рівня безпекової культури.

За інформацією громадської організації впродовж 2020 року планується навчання за 15 програмами з безпеки, експертами-практиками (інформаційної, психологічної, економічної, пожежної, хімічної, електричної, статевої, екологічної безпеки, протидія насиллю, безпека дорожнього руху, безпека здоров’я та харчування, поведінка у надзвичайних ситуаціях та безпека для батьків і педагогів) з отриманням за результатами безкоштовного навчання відповідних сертифікатів.

Переглянути презентацію з описом проєкту ГО „Траффік Челлендж” Ви можете за посиланням