ГЕНЕРАЛЬНЕ ПРИБИРАННЯ ДО ВЕЛИКОДНІХ СВЯТ
Дата: 15.04.2020 14:58
Кількість переглядів: 538
Генеральне прибирання міста до Великодніх свят – це не тільки традиція, це норма життя. Прибрані вулиці та парки, упорядковані клумби й газони, охайні будівлі – мінімум, який потрібний не тільки до святкових днів, а повсякденно. Якщо кожен з нас буде небайдужим, то попри всі негаразди, ми рухатимемось уперед! Результатом старанної роботи, взаємної допомоги та доброзичливості, поваги до чужих зусиль та праці стане чистота та комфортне життя у нашому місті.