БЛАГОДІЙНІСТЬ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

Дата: 16.04.2020 14:02

Фото без описуВ Україні триває карантин через поширення коронавірусної інфекції.

Літні люди входять до групи найбільшого ризику. Тому зараз, як ніколи, вони потребують нашої уваги, допомоги і турботи.

І дуже приємно, що є такі підприємці, які це усвідомлюють і допомагають.

Національна мережа продуктових магазинів «АТБ-Маркет» розпочала роботу із забезпечення найбільш вразливих верств населення продуктовими наборами у період карантину у зв’язку із коронавірусною інфекцією COVID-19.
Мета заходу – максимально обмежити під час карантину вихід цієї вразливої категорії людей за межі своїх домівок. Тому працівники територіальних центрів системи соціального захисту населення доставлять продуктові набори до дверей кожної оселі.
В рамках цієї благодійної акції Корецьким районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) було роздано 69 продуктових пакетів від мережі «АТБ-Маркет»  для одиноких осіб та осіб з інвалідністю, які проживають у м.Корець та перебувають у терцентрі на обслуговуванні.

Висловлюємо щиру вдячність всім, хто небайдуже ставиться до літніх людей та осіб з інвалідністю.
Бажаємо Вам успіхів і процвітання!