ПІДПАЛ СМІТТЯ – ЦЕ НЕ ГРА. ЦЕ – ЗЛОЧИН!

Дата: 21.04.2020 12:42

В очікуванні одного з найбільших християнських свят – Христового Воскресіння, в особливих умовах карантину Корецька міська рада, комунальні служби міста докладали усіх зусиль аби корчани почували себе комфортно – подавалась вода, дезінфікувались та були прибрані території центральних вулиць, території біля церков та кладовищ, вивозилось сміття і т.п.

Проте знайшлись люди, яким цього було недостатньо. У ці вітряні дні, ще в п’ятницю, 17 квітня, було підпалено міське сміттєзвалище. Довго працювали корецькі пожежники. Фото без опису

Вогню вже немає, але сміттєзвалище продовжує тліти і димом завдавати шкоди селам Хмельниччини.

Фото без описуПідпал сміття, сухої трави – це не гра! Це – злочин! Небезпечні продукти згоряння вітер здатен переносити на великі відстані і малий вогник переростає у великомасштабну пожежу.

Люди, будьте свідомими! Не завдавайте шкоди і проблем природі і оточуючим!