26 КВІТНЯ ДЛЯ УКРАЇНИ – СКОРБОТНИЙ ДЕНЬ

Дата: 26.04.2020 08:06

34 роки тому сталася найбільша техногенна  катастрофа за всю історію ядерної енергетики у світі, як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічними показниками.   Саме вона змінила екологію, долі людей…

У ніч з 25 на 26 квітня вибухнув четвертий енергоблок ЧАЕС.  Реактор був повністю зруйнований і в довкілля було викинуто велику кількість радіоактивних речовин.

Масштаби катастрофи могли б бути набагато більшими, якби не мужність і самопожертва… Сьогодні ми згадуємо тих, хто усвідомлено й мовчки жертовно віддав за нас своє життя у ядерному котлі. Біля пам’ятного знаку загиблим учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС загиблих вшанували хвилиною мовчання. А в пам'ять про ліквідаторів запалили 34 свічки. Вічна їм пам'ять!

Корецькою міською радою було передано продуктові пакети для вдів та учасників трагедії.