Всесвітній день міст-побратимів

Дата: 28.04.2020 15:50

За ініціативи Всесвітньої федерації поріднених міст з 1963 року щорічно в останню неділю квітня відзначається Всесвітній день поріднених міст.

Поріднені міста, міста-побратими - це міста, що розташовані у різних державах, між якими встановлені постійні дружні зв’язки для взаємного ознайомлення з життям, історією, культурою, з метою досягнення кращого взаєморозуміння, укріплення співробітництва та дружби між народами різних країн, а також обміну досвідом у вирішенні аналогічних проблем у містах.

У міста Корець налагоджена плідна співпраця з містами-побратимами з Республіки Польща. Це міста Бихава, Валч, Бодзехов. Між містами постійно проходить обмін делегаціями, художніми та спортивними колективами.

Ми постійно обмінюємось інформацією про життя наших міст та ведення міського господарства навіть в цей карантинний період.

Надіємось на кращі часи і будемо чекати фольклорні колективи з Валча на Всеукраїнський фестиваль «Зелене Купало в літо упало», а також делегації з міст-побратимів на День міста Корець, адже будемо відзначати цього року 870-ту річницю.