У КОРЦІ ЗАПРАЦЮВАЛИ РИНКИ

Дата: 04.05.2020 11:05

На ринках міста з суботнього (великий ринок) та  сьогоднішнього дня 04.05.2020 (малий ринок) дозволено для реалізації продукти харчування та товари агропромислового призначення.

Торгівля за межами ринка суворо заборонена. Продавці і покупці в масках, більшість ще й в рукавичках. Працівники ринку на вході проводять температурний скринінг для відвідувачів, ринки забезпечені дезінфікуючими засобами. Продавці біля своїх павільйонів встановили  екрани, які допомагають відвідувачам дотримуватися відповідної дистанції.

За дотриманням усіх необхідних вимог на ринках слідкують крім працівників ринку, ще й працівники держпродспоживслужби. Вони перебувають на ринках з початку робочого дня і до його завершення (з 07:00 до 14:00).

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуЛюди мають налаштуватися і звикнути до таких умов, як продавці, так і покупці. Адже усе це для безпеки, не можна нехтувати карантинними обмеженнями.

Надіємось на свідомість корчан та розуміння. Будьте здоровими, не хворійте!