На позачерговому засіданні Уряду продовжили дію карантину в Україні до 22 травня

Дата: 05.05.2020 16:53

"Карантин буде продовжений  до 22 травня. Далі ми будемо дивитись, як рухатиметься пандемія у світі і як відбуватиметься коливання кривої захворюваності у нас в Україні", - сказав прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Проте вже з 11 травня карантинні обмеження будуть поступово послаблюватись. Дозволять працювати закладам громадського харчування на виніс, непродовольчим магазинам, салонам краси, перукарням, стоматологам, відновлять адвокатську та нотаріальну діяльність, стануть доступними парки та сквери. Всі заклади зобов’яжуть суворо дотримуватись протиепідемічних заходів і використовувати засоби індивідуального захисту. А громадян закликають дотримуватись загальних карантинних норм.

"Музеї, бібліотеки, тренування в командних видах спорту для професійних команд на закритих базах. Стоматологи, аудитори, адвокати, нотаріуси, сервіс побутової техніки. Все це буде прийнято. Постанова буде опублікована і бізнес зможе бачити чітко, в яких сферах ми плануємо пом’якшення карантинних заходів з 11 травня", - повідомив очільник Уряду. Поки що не працюватимуть зони розваг, кінотеатри, дитячі зони та фудкорти в ТРЦ.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль вважає, що відносно непогана ситуація з епідемією в нашій країні - це результат вчасно введеного карантину і дисциплінованості українців, які ці обмеження слухняно виконують.