Рівненщина COVID-19: важливе станом на 8 травня

Дата: 08.05.2020 10:15

Фото без описуСтаном на ранок 8 травня на Рівненщині зафіксовано 6 нових випадків захворювання на COVID-19.

Це: 4 мешканці з м. Рівного; 1 з Корецького району (с.Світанок); 1 з Радивилівського району (с.Батьків).

Вік хворих від 27 до 70 років.

Таким чином в Рівненській області зареєстровано 881 випадок захворювання на коронавірус. З них – 199 медпрацівників; 44 - дитини.

На сьогодні на Рівненщині госпіталізовано - 213 (3 - дітей, 16 - медиків), підключено до ШВЛ - 1, на самоізоляції знаходяться 668.

Через ускладнення, викликані коронавірусом, померло 19. Це переважно люди віком від 37 до 84 років.

Одужало 135 хворих. Найбільше з м. Рівне та Сарненського району. З них 14 медпрацівників та 2 дітей.

На перевірці в Рівненському обласному лабораторному центрі та Центрі громадського здоров’я знаходяться 384 зразки.

Бережіть себе!