НЕ БУДЬ БАЙДУЖИЙ! ДІЙ ТА ПОВІДОМЛЯЙ!

Дата: 25.05.2020 11:23

Кожен має своє улюблене заняття. Одні вирощують квіти, інші читають книжки, а є такі, що люблять посидіти з вудочкою на березі річки, ставу, усамітнитись, відпочити. Є і  так звані «рибалки», які ловлять рибу для наживи забороненими засобами – «електролови», різного виду сітки. Інтереси одних і інших протилежно різняться.

З метою координації зусиль активістів рибалок і місцевої поліції по збереженню рибних запасів на наших водоймах, в міській раді відбулася робоча зустріч. Що приємно, учасниками зустрічі згодились стати навіть діти.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Зверніть увагу -  наших дітей це більше хвилює, ніж окремих дорослих, вони стурбовані хижацьким виловом риби в річці.

Розмова велась про недостатній контроль поліції за діями браконьєрів, розкриті схеми, за якими діють останні. Схвилювала інформація, що активістам постійно надходять погрози від осіб, які «не дружать» із законом. Про це також було наголошено поліції.

У свою чергу, міський голова Людмила Дмитрук звернулась до рибалок та нагадала, що береги річки завжди мають залишатися чистими – порибаливши та відпочивши не забувати прибирати за собою.

Основний лейбмотив проведеного заходу – спільними зусиллями рибалок, правоохоронних органів протидіяти незаконним діям «любителів браконьєрства».

Давайте разом оберігати природу, не бути байдужими до дій порушників закону!