МАРШРУТНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО МІСТУ БУДЕ ВІДНОВЛЕНО

Дата: 05.06.2020 11:25

Фото без опису4 червня 2020 року відбулось оперативне засідання комісії з питань ТЕБ та НС при Корецькій райдержадміністрації (протокол №19). На засіданні було розглянуто питання про карантинні заходи щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, на території Корецького району.

За наслідками засідання було прийнято рішення відновити маршрутні перевезення по місту Корець з дотриманням карантинних норм. Після розмови з перевізником було вирішено -  з 13 червня 2020 року по місту буде відновлено рух маршруток.

З 13 червня ФОП «Буката М.М.» відновлює перевезення маршрутами «Корець – Крилів», «Корець – Богданівка», «Корець – Жадківка», «Корець – Старий Корець»,  «Корець – Гвіздів» та міськими маршрутами з дотриманням карантинних норм.

Маршрут «Рівне-Корець» наразі не відновлюється. Це питання буде розглядатися після зменшення захворюваності на коронавірус в області.

Підприємствам, яким дозволено здійснювати перевезення територією району, дозволяється перевезення пасажирів в межах 50 відсотків кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної реєстраційних документах на цей транспортний засіб, за умови посадки пасажирів з вільним місцем поруч, спереду, позаду.