ВІДБУВСЯ ТУРНІР З МІНІФУТБОЛУ ПАМ’ЯТІ ОЛЕКСАНДРА КОВАЛЯ

Дата: 09.06.2020 09:32

Турнір із мініфутболу пам’яті одного з кращих футболістів Кореччини та тренера Корецької ДЮСШ Олександра Коваля відбувся 8 червня на майданчику з синтетичним покриттям у міському п

На змагання прибули друзі-футболісти із Корця, Рівного та Новограда-Волинського.

Спочатку спортсмени, колеги, а також Корецька міський голова Людмила Дмитрук відвідали могилу Олександра на кладовищі біля Свято-Георгіївської церкви міста та молитвою і добрим словом вшанували його пам'ять.

Згодом відбувся турнір на футбольному майданчику біля Корецької ДЮСШ.

Отож участь у змаганнях взяли чотири команди: «2008» із Рівного, «Авангард» із Новограда-Волинського, «Корець-1» та «Корець-2».

Перемогу здобула команда з Новограда-Волинського, друге місце посіли футболісти з Рівного, третє – «Корець-1», четверте – «Корець-2».

Надіємось, що вшанування пам’яті земляка та проведення такого турніру стане доброю традицією, адже це спільна пам’ять, яка нас об’єднує та згуртовує.