КП "КОРЕЦЬЖИТЛОВОДОКАНАЛ" ІНФОРМУЄ!

Дата: 31.08.2020 14:20

До уваги споживачів послуг КП "КОРЕЦЬЖИТЛОВОДАКАНАЛ"!

Повідомляємо, що Ви маєте можливість зареєструватися в особистому кабінеті споживача, що дасть можливість самостійно контролювати нарахування та оплату послуг водопостачання, водовідведення, вивезення твердих побутових відходів  та ін.

РЕЄСТРАЦІЯ В ОСОБИСТОМУ КАБІНЕТІ СПОЖИВАЧА

Крок №1

В пошуковій системі Google вводимо пошуковий запит «Комунальний кабінет»

Крок №2

Переходимо за посиланням www.abon.com.ua

Крок №3

В даному вікні у верхньому правому кутку натискаємо на символ портфеля з галочкою, як зображено на наступному малюнку:

Крок №4

Після натискання система перейде до наступного вікна у якому необхідно пройти реєстрацію, натискаємо на кнопку розпочати:

Система перенесе Вас до низу на вибір області, відповідно вибираємо Рівненську область:

Крок №5

Після вибору області, система перенесе Вас до вибору міста, відповідно вибираємо м. Корець:

Крок №6

Після вибору міста, система перенесе Вас до вибору підприємства, відповідно вибираємо КП «Корецьжитловодоканал»:

Крок №7

Після цього необхідно ввести особисті дані як зображено на малюнку, а саме:

- особистий емейл;

- номер особового рахунку;

- суму останньої оплати за особовим рахунком.

Після введення особистих даних ставимо «Галочку» навпроти рядка «Я даю згоду на збір і обробку моїх персональних даних*» й натискаємо на кнопку зареєструватись.

Далі буде відбуватись Ваша реєстрація як зображено на малюнку:

Процедура реєстрації завершена, Вам на електронну пошту надійде пароль для входу до особистого кабінету.

Вхід до особистого кабінету здійснюється за допомогою адреси електронної пошти та паролю який надійшов на відповідну електронну пошту.

Особистий кабінет споживача виглядає наступним чином: