ПИШАЄМОСЬ!

Дата: 19.06.2020 14:05

У цей важкий для нашої держави час, коли на сході країни котрий рік продовжуються бойові дії, військовослужбовцями Збройних Сил України  робиться усе можливе для захисту територіальної цілісності та суверенітету нашої держави.

До Корецької міської ради надійшов лист від військової частини м. Володимир-Волинського стосовно військовослужбовця військової частини А1008, нашого земляка Власюка Назара Степановича, який слугує прикладом  сумлінного та чесного виконання військового обов’язку, отримує подяки з боку військового керівництва підрозділу.

Міська рада пишається заслугами корчанина та бажає йому успіхів в удосконаленні бойової та професійної майстерності, незламності духу, натхнення і віри в силу власної держави, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення всіх мрій і побажань.

Висловлюємо подяку бабусі за патріотичне виховання онука та бажаємо міцного здоров’я, миру та злагоди.

Впевнені, що  високий професіоналізм, патріотизм, відданість справі і надалі будуть запорукою успішного виконання поставлених завдань.