МОЛОДЬ, ВІТАЄМО!

Дата: 26.06.2020 15:12

Традиційно в останню неділю червня ми відзначаємо День молоді -  свято яскравих, активних та закоханих в життя людей.

У цей день кожен з нас, забуваючи про свій вік, відчуває свою причетність до часу мрій і сподівань, пошуку свого життєвого шляху, прагнення діяти і дивувати світ найсміливішими ідеями і досягненнями.

Перед молодими людьми відкриті всі дороги. З ними ми уособлюємо майбутнє, з ними пов'язані надії на те, що на зміну старшому поколінню прийдуть енергійні, вмілі, щирі люди, здатні змінити і поліпшити життя, забезпечити процвітання міста та в цілому країни.

Тож від щирого серця бажаємо нашій молоді невичерпної життєвої енергії, ініціативності, креативних ідей, успіхів у всіх хороших починаннях, наполегливості, любові та щастя.

Сміливо йдіть до намічених цілей, здійснюйте задумане і втілюйте свої мрії. Нехай удача завжди супроводжує вас!