ВДАЛИЙ ВИСТУП РІВНЕНСЬКОЇ КОМАНДИ НА ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗМАГАННЯХ

Дата: 07.07.2020 09:43

З 2 по 6 липня 2020 року в м. Скадовськ Херсонської області відбулася Всеукраїнська спартакіада серед голів і старост органів місцевого самоврядування.

Організаторами змагань було Всеукраїнське фізкультурно – спортивне товариство «Колос» та Асоціація об’єднаних територіальних громад України.

На змагання прибули команди з 17 областей (Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Запорізька, Кіровоградська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Рівненська,Сумська, Тернопільська, Чернігівська, Чернівецька, Херсонська).

Свої спортивні досягнення учасники змагань демонстрували у семи видах спорту: волейболі або футболі, гирьовому спорті, дартсі, настільному тенісі, шашках, шахах.

До збірної команди Рівненщини увійшли представники Млинівського, Сарненського, Володимирецького, Костопільського та Корецького районів. Від Кореччини у складі команди вже не перший рік брали участь міський голова Людмила Дмитрук (настільний теніс -  3 місце), Алла Бура – Світанівський сільський голова  (дартс – 1 місце), з чим ми їх і вітаємо.

Фото без описуФото без описуПриємно, що в загальнокомандному заліку Рівненська команда посіла І місце.