ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ

Дата: 16.07.2020 16:59

16 липня 2020 року відбулось чергове засідання виконавчого комітету Корецької міської ради.

Члени виконкому заслухали інформації головного бухгалтера міської ради Вигорій І. про стан виконання бюджету Корецької міської ради за І півріччя 2020 року, яка зазначила, що дохідну частину в цілому по загальному та спеціальному фондах виконано на 107 відсотків, а видаткову на 80 відсотків,

секретаря виконкому Остапчук О., яка прозвітувала перед членами виконкому про підсумки здійснення делегованих повноважень виконавчим комітетом Корецької міської ради за І півріччя 2020 року.

На засіданні виконкому було затверджено Положення про консультаційний пункт з питань цивільного захисту на території Корецької міської ради. Поряд з основними питаннями було розглянуто та прийняте рішення щодо обмеження роботи закладів суб’єктів господарської діяльності з надання послуг громадського харчування з організацією дозвілля або без нього, розважальних закладів на території Корецької міської ради на період карантину, яким обмежено роботу після 23-ї та до 7-ї години розважальних закладів (нічних клубів), а також суб’єктів господарської діяльності з надання послуг громадського харчування з організацією дозвілля або без нього (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), закладів культури, крім кінотеатрів та крім діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень та замовлень на винос.

Члени виконкому розглянули і заяви від жителів міста, які стосувались надання матеріальної допомоги, присвоєння поштової адреси житловим будинкам та ін.