ВКОТРЕ ПРО БЛАГОУСТРІЙ МІСТА

Дата: 17.07.2020 10:16

Нещодавно, до початку літнього сезону, працівниками міської ради проводились роботи по упорядкуванню територій для відпочинку на березі річки Корчик в районі старого мосту, замку та хлібокомбінату -  було скошено траву, встановлено альтанки, завезено пісок та інше.  Корчани активно відпочивають, весело проводять час, милуються пейзажами природи. Однак ці пейзажі не завжди гармонічні, часто зіпсовані картинами рукотворного свинства.

Ось наслідки одного з «приємних відпочинків» березі річки Корчик в районі старого мосту.

Вся робота по облаштуванню та упорядкуванню місць відпочинку  проводилась і в подальшому буде проводитись для створення комфорту жителям міста. Відпочиваючим залишається просто дотримуватись правил благоустрою - поприбирати після себе, не засмічувати територію.  Це не так вже й тяжко.

Викидайте відходи в урни для сміття або  просто зберіть їх у спеціальну торбину та заберіть із собою, у місті є куди їх викинути, дотримуючись правил сортування. Поводьте себе як нормальні, цивілізовані люди!