МІСЦЕВА ГРОМАДСЬКА ІНІЦІАТИВА – В ДІЇ!

Дата: 05.08.2020 17:03

З 05 серпня у м. Корець розпочалася реалізація місцевої громадської ініціативи «Громадський автобус»: кожної середи по міських маршрутах: «Стадіон – ВПУ-24»,«Жадківка – Газова дільниця» та суботи по міських маршрутах: «Стадіон – Ринок», «Жадківка – Ринок» і «ВПУ – Ринок», міський громадський транспорт буде здійснювати безкоштовне перевезення пасажирів.

За домовленістю у середу КП «Корецьжитловодоканал» Корецької міської ради здійснює прийом громадян на протязі повного робочого дня. Також після зняття карантинних обмежень у середу (на протязі повного робочого дня з 8.00 год. до 17.00 год.) такий прийом громадян буде проводити  Корецька дільниця Здолбунівського відділення АТ «Рівнегаз».

Акція «Громадський автобус» ініційована Громадською організацією «КРО «Корець Онлайн» та проходить при організаційній та фінансовій підтримці Корецької міської ради та благодійній допомозі спонсорів.