ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

Дата: 06.08.2020 15:04

З 1 червня стартував Обласний відкритий онлайн фестиваль-конкурс «Нове виконавство»  для дітей музичних шкіл Рівненщини.

Нещодавно журі визначили переможців.

Приємною новиною є перемога одинадцятирічної корчанки Ангеліни Миколайчук у номінації «Естрадний вокал» від 9 до 12 років – призове ІІІ місце з піснею «Розповідь».

Організатори конкурсу:  Управління культури та туризму Рівненської обласної державної адміністрації та Рівненська обласна філармонія.

Фестиваль-конкурс проводився з метою підвищення авторитету педагогів та педагогічних професій у молодіжному середовищі, підтримки  та просування обдарованих дітей та можливість допомоги в реалізації їх талантів.

Ангеліна – учениця 6 класу Корецького НВК «Школа-Ліцей», вихованка Корецької дитячої школи мистецтв, займається вокалом (викладач вокалу ОльгаДеюн-Коханова), танцями та грає на скрипці.

Вітаємо юну зірку та її викладача вокалу Ольгу Деюн-Коханову, бажаємо нових успіхів і перемог!

Нагородження та концерт переможців та лауреатів відбудеться 20 вересня о 17.00 год. в залі камерної та органної музики м. Рівне.