У КОРЦІ ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТОСТІ

Дата: 21.08.2020 15:06

21 серпня у Корці з дотриманням карантинних обмежень пройшли урочистості з нагоди відзначення Дня Державного Прапора та 29-ї річниці Незалежності України.

0б 11-ій годині на центральному майдані міста у рамках святкування було урочисто піднято Державний Прапор України.

Фото без описуЗ державними святами корчан привітали керівники району та міста.

Згідно розпорядження міського голови за плідну співпрацю з міською радою Подяками Корецької міської ради та подарунками було відзначено корчан: Бобровського Юрія Яковича, депутата міської ради, рентгенлаборанта КНП «Корецька ЦРЛ»; Колодюк Наталію Віталіївну, члена виконавчого комітету міської ради, заступника  начальника управління, начальника відділу соціальних виплат та допомог Управління соціального захисту населення Корецької райдержадміністрації, Чату Руслана Віталійовича, депутата міської ради, приватного підприємця.

Фото без описуПід час заходу лунали патріотичні мелодії у виконанні духового оркестру (керівник Володимир Опанасюк) та прозвучали музичні вітання.Фото без опису