РІДНЕ МІСТО ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ!

Дата: 28.08.2020 08:18

Щиро вітаю усіх корчан та гостей з нагоди  Дня  міста та 870-ої  річниці  першої писемної згадки про нього.

Кожна його річниця – це справжнє свято всіх, чиєю працею, силами і талантом будувалося і розвивалося наше місто, і тих, кому ще тільки належить перейняти естафету відповідальності за його долю.

День міста – це можливість зізнатися в любові до рідного краю, згадати, за що ми його цінуємо та пишаємося ним. Усі досягнення, здобутки, надбання, якими багатий Корець, складаються зі щоденної праці, знань і талантів його мешканців. Міста наповнюють не парки, крамниці, і навіть не дороги, - їх наповнюють індивідуальності. Бо найдорожчий ресурс – це таки люди. Талановиті, яскраві, цікаві, амбітні. Я зустрічаю таких щодня, і це додає впевненості, що все найкраще у нас – попереду. Дякую кожному за добрі справи, вчинки, наміри та починання, які сприяють розвитку міста, змінюють його.

Особливі слова подяки педагогічним та учнівським колективам освітніх установ: школи №1, №3, Новокорецької школи, ліцею, Будинку школярів, ВПУ24, ДНЗ (ясла-садок) №3 та експлуатаційної дільниці меліорації, КП «Корецьжитловодоканал», КП «Добробут», які є найактивнішими учасниками міських толок, акцій «Посади дерево», «Віднови джерело», «Зроби берег річки чистим».

Дякую керівникам і трудовим колективам центру зайнятості, Корецької районної лікарні, центру ПМСД, водолікарні, відділенню поліції, суду, Будинку культури, спортивної школи, районного історичного музею та бібліотек, інклюзивному центру за охайні, чисті території, які завжди милують око.

Дякую хлопцям – робітникам з благоустрою міської ради за їх щоденну наполегливу працю.

Слова подяки підприємцям, які на краще змінюють обличчя нашого міста, створюють нові робочі місця, сплачують податки, є спонсорами різних заходів.

Дякую всім корчанам, хто досягає високих результатів у своїй роботі, хто гідно відстоює престиж міста на спортивних змаганнях і різноманітних конкурсах, хто з любов’ю облаштовує прилеглі території біля своїх садиб.

Ми раді кожному інвестору, кожній бізнесовій ідеї, проекту, утіленому в життя.

Вірю, що наш поступ незворотній, а майбутнє – щасливе, адже у нас є кому захищати день прийдешній. Наші захисники України сьогодні є взірцем, силою, звитягою, індикатором громади. Тож я дякую усім, хто воює, відстоює територіальну цілісність нашої держави.

Щиро дякую медичним працівникам, у яких тепер свій надзвичайно відповідальний фронт.

Корець був і залишається джерелом невичерпної духовної енергії і добра.

Тож наше спільне завдання – докласти максимум зусиль, щоб місто розвивалося, було динамічним, зручним і безпечним, давало можливості для самореалізації і комфортного проживання нинішнім та прийдешнім поколінням мешканців.

Нехай свято іменин міста завжди нас єднає і гуртує в одну велику корецьку родину! Нехай кожен з нас продовжує творити свою унікальну історію на вулицях рідного міста, змінюючи його та себе.

Бо ми – це Корець!

Нехай наше чудове місто розквітає під мирним небом вільної України!

З Днем народження, любе місто!

Зі святом тебе, корецька громадо!

Всі заходи до Дня міста проводитимуться на свіжому повітрі.

Прошу усіх бути обережними і звертати особливу  увагу на особисті заходи безпеки!

З повагою Корецький міський голова Людмила Дмитрук