"ЗОЛОТІ" ПОДРУЖНІ ПАРИ КОРЦЯ 2020

Дата: 28.08.2020 10:21

«Золоте весілля» - йому присвячуються  пісні, чудові вірші, про нього згадують в прозі.  Якщо хоч на секунду замислитися, скільки років прожили подружжя у шлюбі, то ця дата здається чимось абсолютно неймовірним, практично фантастичним.  Це дійсно визначна річниця, адже такий  ювілей вдається зустріти далеко не кожній парі.

День міста  - чудова нагода вшанувати ті подружні пари Корця, які прожили у шлюбі більше 50 років, і ця визначна річниця припала саме на святкування ювілею нашого міста.

За півстоліття вони пережили і веселі, і сумні хвилини, підтримували одне одного у важкі часи, виховали дітей, зуміли  зберегти тепло й любов один до одного протягом довгих років та цінують те трепетне почуття, яке зародилося в юності. Зумівши збудувати та зберегти міцні сім’ї, поважні ювіляри гарний приклад для усіх, а особливо для сучасних молодих людей, адже вони довели -  справжня любов, безмежна повага і вірність існують.

Ми горді, що нам є ким пишатися.

Тож бажаємо нашим «молодим парам»  міцного здоров’я, взаємної поваги, щастя в оточенні дітей, онуків і правнуків.

Сподіваємося, що з кожним роком кількість «золотих» подружніх пар, буде зростати, тим самим подаючи приклад молодим подружжям в збереженні справжніх сімейних цінностей, національних традицій та звичаїв.