ЗІ СВЯТОМ 1 ВЕРЕСНЯ!

Дата: 01.09.2020 08:13

Фото без описуДень знань – свято дороге кожному, адже кожен з нас у свій час був, являється, або ще буде школярем. Початок навчального року – це час поставити собі нові завдання та  цілі, до яких потрібно прагнути.

Бажаємо учням  допитливості, енергії,  удачі, та  дружньої атмосфери. З кожним днем ставайте все кращими, прагніть до знань, адже це ключ до успішного, творчого та цікавого життя. Батькам бажаємо терпіння, здоров’я, будьте міцною опорою та підтримкою  для своїх дітей. А сіячам знань  -  педагогам,  бажаємо витривалості та сил, і нехай кращим показником вашої роботи будуть вражаючі і яскраві успіхи ваших учнів.

Нехай новий навчальний рік, незважаючи на всілякі обмеження,  буде плідним та цікавим, насиченим на події, нові відкриття та звершення.

Старання, терпіння, удачі і перемог!