З професійним святом, підприємці!

Дата: 06.09.2020 07:27

У першу неділю вересня ми традиційно відзначаємо День підприємця. Корецька міська рада вітає вас, рішучих, енергійних, активних, ініціативних і сміливих людей, які зуміли організувати свою справу, втілити в життя цікаві ідеї та проекти, є сумлінними платниками податків із святом.

Інтенсивний розвиток чесного бізнесу – основа успішної економіки. Створення нових робочих місць, наповнення бюджету дає можливість вирішувати актуальні соціально-економічні питання громади.

Ми дякуємо всім представникам цієї сфери за сумлінну працю, наполегливість, вагомий вклад в розвиток міста, підтримку нашої армії.

Бажаємо вам міцного здоров’я, подальших успіхів у підприємницькій діяльності, вдалих угод, надійних партнерів, невичерпної енергії для втілення нових бізнес-проектів, щастя і благополуччя у ваших родинах!