Шановні корчани!

Дата: 19.02.2019 16:06

20 лютого в Україні є днем річниці найстрашніших днів Майдану, який навіки увійшов в історію України як день кровопролиття, день, коли у столиці нашої країни, в центрі Європи, було застосовано вогнепальну зброю проти мирного населення.

Це – день вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. Він став останнім у житті близько сотні українців, які віддали своє життя за нове майбутнє для своєї країни.

20 лютого 2019 року в м.Корець відбудуться заходи з нагоди вшанування  пам’яті Героїв Небесної Сотні:

• у міських загально-освітніх навчальних закладах проводяться уроки-реквієми, виховні години, показ тематичних документальних, організовані виставки;
  • 11.30 – Патріотична година-відеолекторій:  «Тобі, Україно моя, і перший мій подих і подих останній»о –  районний ЦСПШБ;
  • 12.00 – Історична година: «Величний подвиг в ім’я України» – районна бібліотека для дітей;
  • 14.00. - Історичне повідомлення – «Героїзм та мужність поруч ідуть»;
  • При Корецькому історичному музеї діє постійна виставка «Національно-визвольний рух на території України в 20-21 столітті», розділ якої присвячений подіям 2013-2014 років на Майдані та подіям  Революції Гідності на Кореччині.

22 лютого  2019 року о 11.00 год. у Корецькій ЗШ № 1 відбудеться відкриття пам’ятної меморіальної дошки  бійця Збройних  Сил  України, корчанина  Сергія  Мосійчука, який загинув у зоні АТО.

Вічна пам’ять тим, хто віддав своє життя за нашу Україну – вільну, незалежну, європейську! Герої не вмирають!