КОРЕЦЬ ВІДСВЯТКУВАВ 868-РІЧЧЯ

Дата: 29.08.2018 09:18

Зранку у храмах міста відбулися подячні молебні за мир і розвиток міста, здоров’я та добробут громади.

Протягом дня по всьому місту на корчан чекали сюрпризи та подарунки. Конкурсну програму розпочали дитячі змагання з риболовлі: «Ловись,  рибко, маленька й велика!».

Для активних родин було проведено спортивне сімейне свято «Здорова родина – міцна Україна».

Відбулись велопробіг «Вулицями рідного міста» та дитячо-юнацькі велосипедні змагання  від   клубу    «Велошок» в рамках VIII етапу кубку «Велошок–2018»: супер-спринт – 200м.

Для найменших корчан подарунком у день міста від  народного депутата України  Юрія  Вознюка стало відкриття  нового дитячого спортивно-ігрового майданчика у ДНЗ (ясла-садок) № 3.

Фото без опису                              Фото без опису

Фото без опису                                         Фото без опису

У центрі міста можна було оглянути фотовиставку «Я люблю своє місто».

У районному історичному музеї відкрили персональну     виставку      картин     родини    Михайлових,  а біля приміщення районного туристичного інформаційного центру просто неба відкрилась облаштована Wi-Fi зона.

У середині дня у центральній частині міста пройшли конкурс малюнка на кращий логотип Корця, дитяча   розважальна   програма   від    аніматорів  «ОксЮля», «Парад дитячих візочків», акція «Міняю сувенір на вірш чи пісню про Україну».

Фото без опису                    Рівненський центр профтехосвіти ДСЗ провів майстер-класи з візажу, манікюру та зачісок для всіх бажаючих.

Незабутні мелодії подарував корчанам Народний аматорський духовий оркестр.

Офіційна частина заходів розпочалася у другій половині дня. Її відкрив камерний хор викладачів ДШМ з «Молитвою до Богородиці». З вітальним словом до корчан і гостей міста звернулася секретар міської ради Олена Ясковець.

Привітати жителів завітали народний депутат України Юрій Вознюк, перший заступник голови Рівненської обласної ради Сергій Свисталюк, секретар Гощанської селищної ради Дмитро Ткачук, голова Корецької райдержадміністрації Сергій Черній, заступник голови Корецької районної ради Віктор Дулюк та місцеве духовенство.

Активних і творчих жителів було нагороджено грамотами та подяками від народного депутата України Юрія Вознюка, Рівненської обласної ради та Корецької райдержадміністрації і районної ради. Міська рада провела нагородження у номінації «Двір зразкового благоустрою».

Після урочистої частини відбувся святковий концерт за участі колективу «Серпанок» (Корецького РБКД);  народного аматорського естрадного ансамблю ДШМ; творчих родин міста та учнів-переможців конкурсів; дитячого танцювального колективу «Мальви»,  «Жіночого батальйону» (с. Головниця) та  дефіле  показу стильного одягу  від  магазину «Шарм».

Фото без опису             Фото без опису

Фото без описуДо уваги святкуючих було представлено демонстрацію  фільму «Де бере початок Корчик і куди  впадає» – про екологічні проблеми місцевої річки Корчик.

Впродовж свята працював ярмарок, а для наймолодших гостей заходу – аквагрим, атракціони та конкурси.

Закінчилося відзначення Дня народження міста битвою фарбами із виступом Катерини Качановської, фіналістки вокального талант-шоу «Голос. Діти», 2 сезон, та святковою дискотекою просто неба.