КОРЕЦЬ ВІДЗНАЧИВ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Дата: 01.06.2018 16:20

Щорічно 1 червня ми відзначаємо День захисту дітей. Даруємо малим прекрасне свято радості та надії. Дорослі прагнуть, щоб діти зросли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

1 червня на центральній площі міста було шумно та весело. Тут на корецьку малечу чекала святкова розважальна програма.

На початку дійства юних корчан привітали очільники району та міський голова. Далі розпочалась святкова театралізована концертна програма. На площі працювали розважальні зони: «Містечко «МАЛЯТКО»», «Містечко талантів», «Ігрове містечко», «Містечко спритних та кмітливих», «Спортивне містечко».

До уваги дітей була виставка військової техніки, акція від рятувальників Кореччини ДСНС «Врятувати, запобігти, допомогти!», конкурс малюнків на асфальті «З Україною в серці!», акція «Щаслива програмка», виставка домашніх улюбленців «Вусо-лапо-хвіст-2018», діткам робили аква-грим.

Упродовж дня  працювали різноманітні атракціони, катання на поні, розпродаж повітряних кульок, іграшок і солодощів.

Також в цей день міська рада вручила продуктові пакети дітям з особливими потребами.

Для відпочинку маленьких корчан у міському парку біля районного історичного музею було встановлено нову гойдалку.

Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. І сьогодні – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.