ЗВІТУЮТЬ КОРЕЦЬКІ ОСВІТЯНИ

Дата: 25.01.2019 14:22

25 січня у Корці відбулась Всеукраїнська інтерактивна науково-практична конференція «Особистість на шляху до духовності: теорія, практика, пошук».

В рамках заходу Корецький НВК «Школа-Ліцей» представив технопарк інновацій з громадянської освіти та виховання з теми «Виховання громадянської компетентності учнів».

У дискусійному колі з обговорення ціннісних орієнтирів виховання громадянської компетентності особистості брали участь Кириленко Світлана,  кандидат педагогічних наук, начальник відділу інноваційної діяльності та дослідно-експериментальної роботи ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти»,  Ольга Киян, кандидат педагогічних наук, завідувач сектору експериментальної педагогіки ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти»,  Тетяна Гавлітіна, кандидат педагогічних наук, доцент, проректор з науково-педагогічної роботи Рівненського ОІППО, Тетяна Радківська, звідувач КУ «Корецький  РМК», Олег Літвінчук, методист КУ «Корецький РМК», Олена Ясковець, секретар ради м.Корець, Людмила Даниш, директор Корецького НВК «Школа-Ліцей», Оксана Рогальчук, заступник директора з навчально-виховної роботи Корецького НВК «Школа-Ліцей» та працівники педагогічного колективу навчального закладу.

Також було обговорено звіт про завершення дослідно-експериментальної роботи  за темою «Виховання громадянської компетентності учнів» на базі Корецького НВК «Школа-Ліцей»  і окреслено наступний етап роботи – участь у всеукраїнському експерименті «Теоретико-методологічні засади моделювання розвитку авторських шкіл» – авторська модель «Школа громадянського вчинку» на 2017-2021 роки.