ЗАСІДАННЯ ДИТЯЧОЇ ДОРАДЧОЇ РАДИ

Дата: 14.11.2018 16:54

13 листопада у залі сесійних засідань Корецької міської ради відбулося засідання Дитячої дорадчої ради при міському голові м.Корця.

Дитяча дорадча рада створена розпорядженням міського голови  з метою широкого залучення дітей і молоді до участі у економічному, культурному і духовному розвитку міста Корець, покращення умов навчання, відпочинку та розвитку громадянської активності молоді.

На засідання прибули учні Корецьких ЗШ № 1, ЗШ № 3, НВК «Школа-Ліцей», ВПУ-24, Новокорецької ЗШ І-ІІ ступенів та їх наставники з виховної роботи.

Міський голова Людмила Дмитрук та учні-делегати обговорили питання складу  дорадчої ради, проведення виборів молодого мера – Голови Дитячої дорадчої ради та спільної співпраці.

Перед молоддю виступила Оксана Онищук, працівник районного будинку школярів, керівник районної школи «Лідер», яка побажала учням творчості, реалізації задумів та гарної співпраці з міською радою.

Секретар міської ради Олена Ясковець ознайомила делегованих із роботою в раді працівників і депутатського корпусу, пояснила як проводиться реалізація звернень і клопотань до міської ради та запропонувала учням взяти участь у Всеукраїнському проекті неформальної освіти «Відкривай Україну» 2018/2019.

Члени Дитячої дорадчої ради заповнили особові картки та отримали «План дій» до наступної зустрічі.