22 ВЕРЕСНЯ – ДЕНЬ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ

Дата: 22.09.2020 12:13

Це свято вшанування подвигу партизанів і підпільників у період  Другої світової війни. Дії партизанських загонів та підпільних організацій у роки війни нанесли непоправні втрати боєздатності противника, наблизили перемогу над нацизмом.

Сьогодні у Корці  їм була віддана шана і покладено квіти до пам’ятників.

Серед тих, хто воював у партизанських загонах, був учасником партизанського руху на території Словаччини  корчанин, ветеран Великої Вітчизняної війни Вознюк Дем’ян  Петрович, світлій пам’яті якого цього року була підготовлена і видрукувана сином Олегом та внуком Максимом Вознюками книга «Його звали «Дімко»».

Книгу було закуплено для бібліотек, музеїв та шкіл міста Корець міським головою Дмитрук Людмилою Миколаївною та презентовано в закладах.

Згадуючи партизан і доблесні їх справи, маємо пам’ятати, що партизанський рух – це вічно жива історична пам'ять, яка повинна вчити повазі до минулого та виховувати почуття патріотизму.