Рівненщина COVID-19: важливе станом на 30 вересня

Дата: 30.09.2020 10:08

За минулу добу на Рівненщині зареєстровано 109 нових випадків захворювання на COVID-19. Це хворі з: м. Рівне – 59; м. Вараш – 6; м. Дубровиця – 1; Володимирецького району – 12 (смт Володимирець - 5, смт Рафалівка - 1, с.Воронки - 2, с.Жолудськ - 2, с.Малий - 1, с.Озеро -1); Гощанського району – 4 (смт Гоща -1, с.Симонів – 2, с.Жаврів - 1); Дубенського району – 3 (с.Зелений Гай – 2, с. Верба - 1); Корецького району – 1 (с. Сапожин); Острозького району – 10 (м.Острог - 7, с.Радужне - 1, с.Оженин - 1, с.Слобідка - 1); Рівненського району – 10 (с.Городок – 3, с.Карпилівка - 2, с.Дядьковичі - 1, с.Корнин - 1, с.В.Омеляна - 1, с.Ставки - 1, с.Іваничі - 1); Сарненського району– 3 (м.Сарни - 2, с.Стрільськ - 1).

Вік хворих від 19 до 82 років.

Таким чином в Рівненській області наразі маємо 12411 випадків захворювання на коронавірус. В області зареєстровано 168 летальних випадків, спричинених COVID-19, з них за останню добу: 59-річний житель м.Вараш, сарненчанин 59-ти років та 70-річна мешканка із с.Варковичі Дубенського району.

Подолали хворобу 9989 людей. За добу одужало 145 жителів області. В роботі залишається 340 зразків.

Будьте здорові!