МІСТУ ПОДАРУВАЛИ «ДЕРЕВО ЩАСТЯ»

Дата: 05.10.2020 14:33

Осінь красива і мальовнича пора. Це відмінний час для посадок різних плодових, ягідних і декоративних культур, які будуть милувати наш погляд вже наступного року.

Багато корчанок залюбки вирощують біля своїх домогосподарств різноманітні квіти та декоративні кущі. Серед них і Немеришина Лариса Василівна, член Жіночої ради при міському голові, компетентний лікар і просто хороша, привітна людина. Територія біля її житлового будинку з ранньої весни до пізньої осені милує око їх різнобарв’ям.

Сьогодні Лариса Василівна щедро поділилася  з міською радою вічнозеленою юкою, яка була висаджена на квітниках по вул. Київській.

Дякуємо Ларисі Василівні за гарний дарунок! Юка - модний елемент декору та чудова прикраса міста.