СЛАВА БОГУ, УКРАЇНІ ТА ГЕРОЯМ!

Дата: 15.10.2020 12:52

14 жовтня! Для кожного українця цей день важливий і особливий, адже відзначаються аж чотири знакові свята й пам’ятні дати: Покрову Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, День заснування Української повстанської армії (УПА) та День захисника України.

Саме у цей день у місті Корець відбулося відкриття оновленої пам’ятної стели «Воїнам із неземного сплаву ми ж, земні, велично кажем: «Слава!».

Пам’ятка присвячена Героям, які загинули у Другій світовій війні, воїнам УПА, Героям Небесної Сотні та воїнам-корчанам, які загинули у наші дні захищаючи східні кордони рідної України.

Акція ініційована Громадською організацією «КОРЕЦЬ ОНЛАЙН». Стелу оновлено завдяки зібраним благодійним коштам, до яких долучилось і місто-побратим Валч із Польщі. Роботи проведено за активної участі депутатів міської ради Валентина Свінціцького, Юрія Добровольського, заступника директора КП «Добробут» Вадима Заверухи та працівників міської ради.

У святковий день корчани зібрались біля стели, щоб віддати шану нашим героям.

Захід урочисто відкрився гімном України. Міський голова Людмила Дмитрук привітала присутніх зі святом, подякувала всім, хто долучився до оновлення пам’ятної стели. Хвилиною мовчання вшанували захисників України.

Фото без описуПредставники духовенства у своїх промовах вказали на важливість даного заходу у наш непростий час. Було проведено чин освячення пам’ятної стели та покладено квіти.

Фото без описуМайбутнє можливе тільки тоді, коли пам’ятаємо минуле. І 14 жовтня корчани довели, що щиро пам’ятають!

Світла пам’ять всім захисникам Вітчизни, хто поклав своє життя заради теперішнього і майбутнього!

Доки живі – пам’ятатимемо героїчний подвиг наших земляків і всіх синів і доньок України, які не вагаючись ні хвилини, стали на захист рідної землі! Слава Україні! Героям Слава!Фото без описуФото без описуФото без опису