КОРЕЦЬ ДОЛУЧИВСЬ ДО ЕКО-ПРОЄКТУ «ОЗЕЛЕНЕННЯ УКРАЇНИ»

Дата: 16.10.2020 15:21

Відновлення екосистеми та розвиток екосвідомості – саме так звучить мета проєкту «Озеленення України». Такі проекти реалізовуються у 100 країнах світу, і не дивно, адже це об’єднує та показує колективну історію успіху. Акцією  «1 000 000 дерев за 24 години»  до проєкту долучається  і Корець.

Ще у 2018 році в рамках Всеукраїнської акції «Посади своє дерево» у міському ДНЗ (ясла-садок) № 3 діти і вихователі висадили жолуді  для  того, щоб  виростити саджанці дубків. Висадку ініціювало Громадське об’єднання «Громада Кореччини на захист лісу та екології  району» та його керівник – Гайдук Анатолій Олександрович, який гаряче вболіває за підтримку і відновлення природного середовища, та надав жолуді для посадки.

Фото без описуСьогодні, в рамках акції «1 000 000 дерев за 24 години»,  працівники Корецької міської ради озеленили наше місто і висадили 110 вирощених саджанців дубків.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Лиш тоді ми всі будемо цінувати і берегти природу, коли власноруч приєднаємося до подібної ініціативи!

Зроблено корисну справу – посаджено дерева, озеленено і впорядковано рідне місто!