Рівненщина COVID-19: важливе станом на 19 жовтня

Дата: 19.10.2020 09:49

За минулу добу на Рівненщині зареєстровано 152  хворих з COVID-19, з них:

• м. Рівне – 31;
  • м. Вараш – 17;
  • м. Костопіль – 3;
  • Березнівського району – 4 (с. Моквин - 2, с. Вітковичі - 2);
  • Володимирецького району – 1 (смт Рафалівка);
  • Гощанського району – 11 (смт Гоща, с. Тучин - 4, с. Горбаків - 2, с. Бугрин, с. Синів, с. Бабин, с. Франівка);
  • Дубенського району – 12 (м. Дубно – 8, с. Білоберіжжя, с. Студянка, с. Варковичі, с. Квітневе);
  • Здолбунівського району – 18 (м. Здолбунів - 11, с. Копиткове - 2, с. Глинськ, с. Богдашів, с. Ільпінь, с. Коршів, с. Кошатів);
  • Корецького району – 7 (м. Корець - 4, с. Новий Корець - 2, с. Сапожин);
  • Млинівського району – 1 (с. П’яннє);
  • Острозького району – 3 (м. Острог - 2, с. Розваж);
  • Рівненського району – 21 (смт Клевань, смт Квасилів, с. Шпанів - 3, смт Оржів – 3, с. Олександрія – 4, с. Біла Криниця – 2, с. Городище – 2, с. Бармаки, с. Малий Олексин, с. Нова Любомирка, с. Вересневе, с. Обарів);
  • Сарненського району – 23 (м. Сарни - 5, смт Клесів - 13, с. Немовичі, с. Орлівка, с. Чабель, с. Чудель, с. Кричильськ).

Вік хворих від 11 до 85 років.

На сьогодні 622 людини із діагнозом COVID-19 та з підозрою на коронавірус перебуває у лікарнях Рівненщини, з яких 162 – у важкому стані, 55 - в реанімації. Восьмеро хворих підключені до ШВЛ-апаратів. Заповненість ліжок хворими з COVID-19 у лікарнях І-ї хвилі – 61,8 %.

Таким чином в Рівненській області наразі маємо 16 034 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

В області зареєстровано 201 летальний випадок спричинений COVID-19. Померли 44-річна жителька м. Острог, 56-річний житель с. П’яннє Млинівського району, 67-річний житель м. Сарни та 84-річний житель смт Клесів Сарненського району.

Одужало 12 242 людини. Подолали хворобу 69 жителів області.

Протягом доби проведено 672 ПЛР дослідження.

Вчергове закликаємо користуватися масками, дезінфікувати руки антисептиками та дотримуватись соціальної дистанції. Людям віком понад 65 років рекомендується без нагальної потреби не виходити з дому, зокрема це стосується відвідування місць великого скупчення людей. Усі правила та рекомендації направлені саме на збереження здоров'я громадян та суттєво знижують ризик інфікування коронавірусною хворобою.