ФІНІШ КУБКУ «ВЕЛОШОК - 2020»

Дата: 06.11.2020 15:01

Фінішували  змагання  кубку   «Велошок – 2020»,  які  традиційно проводить для вело любителів ГО «ВЕЛОКЛУБ «ВЕЛОШОК».

Цьогоріч спільно з Корецькою міською радою ГО «ВЕЛОКЛУБ «ВЕЛОШОК» виграли у обласному конкурсі проектів і отримали кошти для проведення змагань.

Кубкові велосипедні перегони проводились протягом 2020 року у 11 етапів, а 06 листопада  урочисто пройшло нагородження переможців велозмагань.

«Чільну десятку»  – десять найактивніших учасників велоперегонів було нагороджено грамотами, медалями та подарунками від спонсорів, а саме: Дмитра Кузьміча, Михайла Онищука, Максима Усика, Валерію Міськевич, Владислава Грабовського, Артема Шендецького, Станіслава Левчука, Олександра Бондара, Артема Бондара та Анастасію Дуду.

У номінації «Найкраща велосипедистка району» переможницею  стала Міськевич Валерія і отримала приз від міського голови Людмили Дмитрук – спортивний рюкзак.

За результатами етапів абсолютним чемпіоном змагань «Велошок – 2020» став Кузьміч Дмитро, який отримав золотий кубок переможця.

Володарем головного призу  – спортивного велосипеда, – став Михайло Онищук.

Щиро вітаємо переможців!