Не сміти!

Дата: 09.11.2020 17:03

Стихійні сміттєзвалища є одним із основних джерел забруднення навколишнього середовища. Такі смітники є у лісах, полях, балках: чимало сміття викидається і на узбіччя доріг. Але найбільше прикро, що такі гори сміття ми створюємо там, де і безпосередньо живемо. Мова піде про сміттєзвалище, розсадник інфекції за хлівами багатоквартирного житлового будинку № 2 по вул. Київська.

Окрім неестетичності, ці гори сміття забруднюють довкілля та негативно впливають на людське здоровя, продукти гниття і розпаду сміття потрапляють у грунт та воду. Крім того, це звалище є середовищем для розмноження комах та гризунів, які є збудниками та переносниками різних інфекційних захворювань.

Сьогодні працівники з благоустрою міської ради та КП «Корецьжитловодоканал» розпочали роботу по ліквідації зазначеного несанкціонованого сміттєзвалища. Кошти на це виділяються з міського бюджету.

Фото без описуЩе раз нагадуємо всім жителям цього мікрорайону: укладайте договори на вивезення ТПВ, складуйте пластик і скло у спеціальні контейнери, які встановлені в місті.

Викидання сміття у місцях, спеціально не пристосованих для цієї мети, тягне за собою адміністративну відповідальність за ст.52 КУпАП з накладанням штрафу від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Природа не повинна задихатись: спершу прибери у своїй голові!