ОНЛАЙН-ПРАКТИКУМИ ЩОДО ДІЯЛЬНОСТІ НОВИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

Дата: 12.11.2020 11:37

Відразу після місцевих виборів Рівненський регіональний офіс Програми «ULEAD з Європою» розпочав проведення онлайн-практикумів для новоутворених громад під назвою «Перші кроки новостворених громад», активними учасниками яких є  і працівники Корецької міської ради.

Спікерами заходів виступають: керівник Рівненського регіонального офісу Програми «ULEAD з Європою» Руслан Сивий, Ірина Кондратюк, радниця з питань муніципальних фінансів та управління, Михайло Шелеп, радник з питань децентралізації та місцевого самоврядування.

Фото без описуОбговорюються питання: набуття повноважень депутатів ради та голови, формування порядку денного перших сесій рад, регламенту їх роботи, особливості бюджетного процесу, кадрові питання, процедура формування фінансового підрозділу місцевої ради…

Проте на сьогодні на законодавчому рівні так і не вирішеними залишилося  чимало проблем, серед них: формування старостатів і їх функцій, реорганізація, затвердження оновленої структури міської ради після приєднання сільських рад, передача комунального майна і тому подібне.

Чекаємо на прийняття Законопроекту 3651-д, який повинен «розрулити» ці питання!