КАБМІНОМ ВСТАНОВЛЕНО ПЕРХІД ДО ЗАГАЛЬНОДЕРЖАВНОГО КАРАНТИНУ З ОБМЕЖЕННЯМИ

Дата: 13.11.2020 14:35

Постанова Кабінету Міністрів України від 11.11.2020 р. № 1100 щодо карантинних обмежень має норму прямої дії і безумовне виконання на території всієї України

та не потребує коригувань з боку обласних чи районних комісій з питань ТЕБ та НС:

Кабміном встановлено перехід до загальнодержавного карантину з обмеженнями, які відповідають «помаранчевій» зоні та прийнято рішення щодо запровадження карантину «вихідного дня», який діятиме з 14 листопада до 30 листопада 2020 року.

ШАНОВНІ  КОРЧАНИ!

Останніми днями в Корці та Кореччині збільшується зростання захворюваності на COVID-19.

Сьогодні ситуація вимагає небайдужості, серйозного дотримання всіх карантинних заходів!

Особливої уваги вимагає захист наших дітей! Тому звертаємось до батьків – діти поза школою і дитсадком повинні бути вдома, а не відвідувати місця зібрання людей.

Звертаємось до людей похилого віку – без особливої потреби відмовтеся від поїздок громадським транспортом, не відвідуйте місця масового скупчення людей, залишайтеся вдома.

А у разі виникнення захворювання – не зволікайте та звертайтеся до сімейного лікаря.

Ще раз нагадуємо – дотримуйтесь всіх вимого щодо карантину!

Будьте обережними, піклуйтесь про себе і своїх близьких!

Кожен з нас повинен усвідомити, що від його поведінки залежить здоров’я, а можливо і життя інших людей.